O nas


EROR4X4 to skrót od Easy Road Off Road 4×4. Założeniem stworzenia firmy było najprościej rzecz ujmując oswajanie ludzi z off roadem – z ich samochodami, pokonywanie lęków i barier a to wszystko z gwarancją legalnych i bezpiecznych warunków. Dzięki wiedzy i doświadczeniu instruktorów, nasi uczestnicy mogą wypróbować swoje siły i możliwości auta. Wprowadzamy w świat świadomego off roadu, w którym nie szybkość i pedał przyspieszenia wciśnięty w podłogę gwarantuje sukces, a technika, spokój oraz znajomość swoich ograniczeń i możliwości auta. Złośliwi śmieją się, że jesteśmy przedszkolem off roadowym. Absolutnie nie czujemy się dotknięci tym sformułowaniem. Aby zostać zblazowanym „upalaczem”, topić auto po klamki i startować w rajdach zmotą najpierw trzeba zjechać z asfaltu i my do tego właśnie namawiamy.

Jesteśmy dumni, że przyjeżdżają do nas ekipy z najdalszych zakątków Polski takich jak Szczecin, Wrocław, Zielona Góra, Zgorzelec, Rzeszów, Lublin czy Białystok i to po kilka razy. To dla nas największe uznanie. Dla takich ekip tworzymy wydarzenia dwudniowe, aby podczas jednego pobytu na Śląsku wyjeździli się do woli. Duma gdy widzimy naszych uczestników jak wygrywają rajdy, radość gdy modyfikują swoje auta. Szczęście i wzruszenie, gdy do nas wracają, polecają nas i przyjeżdżają ze swoimi znajomymi dla dodania im otuchy, aby jeszcze łatwiej wprowadzić nowe osoby to tego fantastycznego świata… bezcenne. Naszym założeniem zawsze była jakość. Nasza działalność jest dodatkowym zajęciem – prywatnie pracujemy w ciągu tygodnia, dlatego nigdy nie traktowaliśmy ERORU jako źródła dochodu. Dzięki temu pasja może zostać pasją, a nie kolejnym etatem, który musi przynieść dochód, często przy tym tracąc na jakości. Z drugiej strony, nigdy nie ukrywaliśmy, że robimy to komercyjnie bo, aby legalnie utrzymać nasze tereny, przygotowywać nowe przeszkody, turystyczne trasy, zloty, pikniki i inne eventy potrzebne jest finansowanie. Plany na przyszłość? Nie zdradzimy. Mamy mnóstwo pomysłów i planów, realizujemy je każdego dnia.

 

Co wyróżnia EROR4X4?
Działamy na legalnych terenach do ćwiczeń, szkoleń, treningów. Nasze przeszkody – budujemy od podstaw. Trasy turystyczne wytyczamy wyłącznie po legalnych terenach. Docinamy roślinność na trasach, abyście nie rysowali lakieru. To wyróżniające nas cechy, dzięki którym uczestnicy do nas wracają, nie raz nowymi samochodami prosto z salonu. Dealerzy testują z nami nowe auta, a my mamy świadomość, że nasi klienci są po stokroć zaopiekowani. Nastawiamy się na ekipy z dziećmi, namawiamy aby rodzinnie spędzali czas w terenie. Jesteśmy legalnie działającą firmą.

 

Ekipa EROR4X4
Łukasz Założyciel EROR4X4, pasjonat, strateg, inicjator całego zamieszania - człowiek orkiestra. Planuje i przygotowuje trasy, organizuje pozwolenia. Jest sercem i mózgiem firmy. Spaja ekipę, określa cele. Wyważony, cierpliwy instruktor, przełamuje granice ludzi swoją niesamowitą charyzmą.
Joasia Samozwańczy fotograf, koordynator social mediów i strony www. Co zostanie wrzucone w Internet to jej wina. Stara się zapewnić dobrą atmosferę wśród uczestników, rozluźnia stresy, razem z Łukaszem ciągną ten majdan. Pierwsze wsparcie i filtr pomysłów Łukasza. Autorka tekstów do magazynów.
Paweł Pomocna dusza, cierpliwy instruktor, jest zawsze tam gdy ktoś potrzebuje pomocy - wyciąga z największego bagna. Niestrudzony, wiecznie uśmiechnięty dający wsparcie w najgorszych chwilach. Prawa ręka Łukasza. Przygotowuje trasy i przeszkody, prowadzi grupy.
Adrian Młody instruktor z wielką pasją i wiedzą. Przygotowuje trasy i przeszkody. Przeprowadza przez najtrudniejsze przeszkody, zaraża off roadem, pokornie tworzy EROR. Prywatnie syn Łukasza.
Kamil Fundator zabawy, off-roadowiec z krwi i kości, tester kaskader, dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, pozytywna dusza EROR4X4, zawsze gotowy by podnieść poprzeczkę. Zawiesza ją wysoko! Wszystko musi być najwyższych lotów! Dosłownie...
Kajetan Nasz medyk, instruktor. Nieoceniona pomoc w trasie, gdzie może wydarzyć się wszystko! Z nim czujemy się bezpiecznie i bezpiecznie czują się uczestnicy naszych imprez off roadowych! Fan gadżetów wszelkiej maści!
Ewa Nasza Pani medyk. Pomaga nie tylko w trudnych warunkach off roadowych. Z nią czujemy się bezpiecznie, a kiedy trzeba potrafi przywołać do porządku! Ewa nie boi się trudnych sytuacji i zawsze znajduje właściwe rozwiązanie.
Gosia Nasza najmłodsza ERORowiczka. Dba, żeby dzieciaki nie nudziły się w czasie eventów. Prowodyr pozytywnych wibracji i koordynator zabaw. Zawsze uśmiechnięta, gotowa rozweselić każdego smutasa!